hazir_web_sitesi

Hazır web sitesi kurmak istiyorum ya da hazır site nasıl kurarım diye arama yapan binlerce kullanıcı mevcut. Bu makalede size basit yollarla otuz dakika içerisinde ücretli web sitesi sahibi olmayı anlatacağız. Piyasada bir çok hazır site yapan kişi ya da firmalar vardır. Öncellikle hazır site satma işini ek iş olarak yapan kişilerden uzak durmalısınız. Türkiye’de en fazla yaşanılan sorun siteyi yaptırdıktan sonra yaşanılan teknik destek sıkıntısıdır. Siteyi yapan kişi alan adınızı da sizin üzerinize kaydetmemiş ise hiç bir şekilde eski sitenizi güncelleyemezsiniz. Eski alan adınıza tekrar sahip olmak için domain süresinin bitmesini beklemeniz gerekmektedir Bu tip problemleri yaşamamak için sağlam referansları olan firmaları tercih etmelisiniz. Özellikle fatura kesebilen, bu işi resmi olarak bir ofisten yapan firmaları tercih etmeniz ileride yaşanması muhtemel problemleri azaltacaktır.

2016 yılı itibariyle mobil cihaz trafiğinin artmasını da göz ününde bulundurarak tercih yapmanız yerinde olacaktır. Hazır site satın alacağınız firmanın internet sitesindeki temaları cep telefonu ya da tabletten açarak mobil uyumlu olup olmadığını inceleyebilirsiniz. Mobil uyumlu olması için sayfanın cihaza göre şekil alması gerekmektedir. Web sitesini bir bütün halinde Pc’deki gibi gösteriyorsa o site mobil uyumlu değildir. Hazır web sitesi kurarken ikinci dikkat edeceğiniz nokta demo yönetim panelini incelemek olacaktır. Firmadan yönetim paneli demo talebinde bulunarak admin paneli inceleyebilirsiniz. Detaylı ve kendi yazılımını kullanan şirketleri tercih etmelisiniz. Çünkü bazı firmalar internette ücretsiz olarak dağıtılan wordpress, joomla, drupal gibi sistemleri kullanmaktadır. Bu tip firmalardan da uzak durmalısınız. Üçüncü dikkat edeceğiniz nokta firma maillerinizin çalışıp, çalışmadığıdır. Outlook üzerinden mail trafiğinde sorun yaratmayan siteleri tercih etmeniz akıllıca olacaktır. Ayrıca sitenize ekstra İngilizce dili ekleyerek kurumsal prestijini arttırabilirsiniz. Peki tüm bu özellikleri sunan firma var mıdır diyorsanız alttaki paragrafa geçmenizi öneririm.

Uzun yıllardır web yazılım sektöründe faaliyet gösteren 7 Renk Web firması tüm bu özellikleri karşılamaktadır. Firma özellikle kendi özel yönetim paneli ve teknik desteğiyle dikkat çekmektedir. Ayrıca hazır web sitesi konusunda uzmanlaşan firma internet sitelerini cloud ve ssd diske sahip sunucularda yayınlayarak sitenizin çok hızlı açılmasını sağlamaktadır. 7 renk web hazır site sistemleri hakkında şuradan daha detaylı bilgiyi alabilirsiniz; https://www.7renkweb.com/yazilimlar/hazir-web-sitesi

 

Leave a reply

required