Başakşehir web tasarım İstanbul’un en hızlı büyüyen ilçelerinden Başakşehir’de ciddi bir potansiyele ulaşmıştır. Küçük, orta ve büyük dereceli firmalar Başakşehir’in sanayi bölgesinde kümelenmiştir. Bu firmaların ilgili müşterilerine en kolay ulaşma yolu İnternet vasıtasıyla olacaktır. Gününüzde eski tip matbaa ile olan reklam yöntemleri günden güne etkisini yitirmektedir.

En etkili reklam yöntemi olan web sitesi hizmetini nereden alacağım?

Başakşehir ve çevresindeki şirketler Başakşehir web tasarım kelime öbeğini aratarak bilişim firmalarına ulaşmak istemektedir. Bu firmalara ulaşıp istediği desteği bulamayan yerler de mevcuttur. Bunun önüne geçmek için Başakşehir’de ofisi bulunan, mesai saatleri içerisinde telefon veya mail ile irtibat kurabileceğiniz firmalara öncelik verilmelidir. Bu işi evinden freelance olarak yapan kişiler ile bir süre sonra problem yaşama ihtimaliniz yüksektir.

Web Sitesi Hizmeti Yaptıracağım Firmayı Nasıl Seçmeliyim?

Web tasarım yaptıracağınız firmanın öncelikle referanslarını incelemesiniz. Bu işe yeni başlamış şirketlerden uzak durmalısınız. 5 yıl ve üzeri tecrübeye sahip, gerekirse ofisini ziyaret edebileceğiniz yerler olmalıdır. Ayrıca fiyat politikası da önemlidir. 2020 yılı itibariyle özel web tasarım fiyatları çok yüksek fiyatlara çıkmaktadır. Çoğu işletme özel web tasarım ile hazır web sitesi arasında çok fazla fark olduğunu düşünmektedir. Fakat öyle bir durum söz konusu değildir.

Özel Web Tasarım ve Hazır Web Sitesi Arasında Fark Var Mı?

Özel internet sitesi tasarımı ile hazır web sitesi arasında çok büyük farklar yoktur. Hatta bazı durumlarda hazır web sitesi sistemleri özel web tasarımdan daha iyi özelliklere sahip olabilir. Öncelikle ekstrem bir tasarım istemiyorsanız bir web sitesinin yapısı hemen hemen aynıdır. Üst solda logo yanında menüler ya da üst tarafta logo altında menüler şeklinde sıralanır. Bir web sitesini öne çıkaran özellik kaliteli fotoğraf kullanılmasıdır. Hazır web sitesine ekleyeceğiniz kaliteli ve özgün fotoğraflar hazır internet sitenizin özel tasarım gibi görünmesini sağlar. Ayrıca bir web sitesinin ücretinin çok yüksek olması o internet sitesinin çok iyi olduğu anlamına gelmez. Çoğu Başakşehir web tasarım firması hazır temaları düzenleyerek müşterilerine çok yüksek fiyatlardan satmaktadır. Web tasarım firmalarının fiyatlarını web sitesinden inceleyebilirsiz. Uygun fiyata kaliteli Başakşehir web tasarım hizmeti sunan firmalardan biri de 7 Renk Web’tir. Detaylı bilgiye bu adresten ulaşabilirsiniz: https://www.7renkweb.com/yazi/basaksehir-web-tasarim

Leave a reply

required