Articles tagged with: web tasarım

Hazır Web Sitesi Kur

hazir_web_sitesi

Hazır web sitesi kurmak istiyorum ya da hazır site nasıl kurarım diye arama yapan binlerce kullanıcı mevcut. Bu makalede size basit yollarla otuz dakika içerisinde ücretli web sitesi sahibi olmayı anlatacağız. Piyasada bir çok hazır site yapan kişi ya da firmalar vardır. Öncellikle hazır site satma işini ek iş olarak yapan kişilerden uzak durmalısınız. Türkiye’de en fazla yaşanılan sorun siteyi yaptırdıktan sonra yaşanılan teknik destek sıkıntısıdır. Siteyi yapan kişi alan adınızı da sizin üzerinize kaydetmemiş ise hiç bir şekilde eski sitenizi güncelleyemezsiniz. Eski alan adınıza tekrar sahip olmak için domain süresinin bitmesini beklemeniz gerekmektedir Bu tip problemleri yaşamamak için sağlam referansları olan firmaları tercih etmelisiniz. Özellikle fatura kesebilen, bu işi resmi olarak bir ofisten yapan firmaları tercih etmeniz ileride yaşanması muhtemel problemleri azaltacaktır.

Yeni Nesil Web Tasarım Sitesi

Yeni nesil web tasarım sitesi www.webtasarim.name.tr kurulmuştur. Sitemiz web tasarım ve web yazılım sektöründeki dünya trendlerini yakından takip ederek ziyaretçilere yepyeni deneyimler sunmayı hedefliyor.

Bugün gelinen noktada “flash” gibi eski teknolojiler yerini bootsrap ve responsive tasarımlara bırakmış durumda. Mobil uyumlu web tasarım artık günümüzde olmazsa olmazlardandır. Css3 ve Html5’in gelişiyle birlikte çok daha modern ve hızlı gezilebilen web siteleri çoğalmıştır. Yeni teknolojilere kayıtsız kalan firmalar her geçen gün popülerliğini yitirmektedir.

Bütün bu durumlar göz önüne alındığında Webtasarim.name.tr olarak sektöre yeni bir soluk getirmeyi hedefliyoruz.