Articles tagged with: hazır web sitesi

Hazır Web Sitesi Kur

hazir_web_sitesi

Hazır web sitesi kurmak istiyorum ya da hazır site nasıl kurarım diye arama yapan binlerce kullanıcı mevcut. Bu makalede size basit yollarla otuz dakika içerisinde ücretli web sitesi sahibi olmayı anlatacağız. Piyasada bir çok hazır site yapan kişi ya da firmalar vardır. Öncellikle hazır site satma işini ek iş olarak yapan kişilerden uzak durmalısınız. Türkiye’de en fazla yaşanılan sorun siteyi yaptırdıktan sonra yaşanılan teknik destek sıkıntısıdır. Siteyi yapan kişi alan adınızı da sizin üzerinize kaydetmemiş ise hiç bir şekilde eski sitenizi güncelleyemezsiniz. Eski alan adınıza tekrar sahip olmak için domain süresinin bitmesini beklemeniz gerekmektedir Bu tip problemleri yaşamamak için sağlam referansları olan firmaları tercih etmelisiniz. Özellikle fatura kesebilen, bu işi resmi olarak bir ofisten yapan firmaları tercih etmeniz ileride yaşanması muhtemel problemleri azaltacaktır.

İnternet Sitesi Açmak

İnternet sitesi açmak istiyorsanız bu makale tam size göre. Günümüzde artık en etkili ve en ucuz reklam yöntemi web siteleridir. 7 gün 24 saat açık olan bu platform mekan gözetmeksizin istediğiniz bilgiye ulaşma imkanı vermektedir. Firmanız veya satmak istediğiniz ürünler hakkında bir web sitesiyle milyonlarca potansiyel müşteriye ulaşabilirsiniz.

İnternet Sitenizi Profesyonel Kişilere Emanet Edin
Eğer web tasarım konusunda tecrübeniz yoksa kendiniz bir web sitesi kurmaya çalışmayın. Çünkü amatör bir site kullanıcı gözünde iyi bir izlenim bırakmayacaktır. Profesyonel hazır web sitesi yapan firmalarla çalışmanız sizi rakiplerinizden bir adım öne geçirecektir.

Reklam veya Seo Çalışması Önemlidir
Site hazırlandıktan sonra asıl önemli kısım başlayacaktır. Sitenizin profesyonel bir ekip tarafından tanıtımının yapılması arama motorlarından daha fazla ziyaretçi çekecektir. Google Adwords reklamları müşteri kitlenize ulaşmada önemli yarar sağlamaktadır.